ROGAL XL

 
 

    50L pojemności!  na daleką podróż! tam gdzie drogi są... a i przede wszystkim tam gdzie ich nie ma.  ROGAL XL łączy w sobie najlepsze cechy Sakw czy kufrów - to jest pojemność, z poręcznością i wygodą  ROGALA 30L.  Całość zamykana na mocny i gruby zamek. Stelaże, kufry to nawet 10kg. dodatkowego bagażu, czasem to ponad 1,5m szerokości motocykla,  i nieodwracalne uszkodzenia przy każdym upadku motocykla. Rogal to odporność na zniszczenia, znikoma waga, i szerokość nie wychodząca po za obrys naszego Motocykla i kierowcy,  a dodatkowo łatwy montaż i demontaż, olbrzymia poręczność i pełen balans. Nie wymyślono jeszcze żadnej torby która to tak spajała by się z maszyną, tworząc jedną całość.

Cena wersji podstawowej Rogal bez worków: 749 zł ( 187 euro)dodatkowo możesz swojego rogala XL doposażyć w:


  1. -Worki wew. WEATHERPROOF - wewnętrzne worki rolowane i podklejone 5 sztuk - Cena: 159 zł (39 euro)

- Podklejone szwy, szew główny lamowany materiałem PCV - Cena: 99 zł (25 euro)

  1. -kieszenie na butelki 2 x 1 Litr lub 2 x 1,5 Litra, przystosowane do butelek turystycznych alu. ale  sprawdzą się też i z każdą butelką - Cena: 69 zł (17,5 euro) /2 szt.

  2. -dodatkowe uchwyty dla Toreb Typu PLUS oraz innych - pakiet 8 specjalnie umiejscowionych pętli po 4 z każdej strony rogala pozwala na powiększenie pojemności - w razie potrzeby nawet do 50 Litrów -  Cena 39 zł (9,5 euro) / komplet


najnowsza wersja Rogala XL posiada odblaski, inny rodzaj prowadzenia taśm, oraz ulepszony kształt

 

dużo przestrzeni, lekko, szybko i poręcznie...


     shop@21brothers.eumailto:shop@21brothers.pl?subject=mailto:shop@21brothers.pl?subject=shapeimage_3_link_0