ROGAL 40L

 
 

   Powstał na bazie 30l, jednak dzięki nieco większej podstawie, lepiej wpasowuje się on na motocykle typu ADV, gdzie kanapa jest znacznie szersza niż w klasycznych motocyklach enduro. Popularna 40-stka to kompromis pomiędzy poręcznością jaką daje 30L a pojemnością jaką zapewni ROGAL XL. Spokojnie spakujesz się na wyjazd tak somo tygodniowy jak i 3 tygodniowy. Bardzo mocny, bardzo trwały, wykonany z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki 3 punktoemu mocowaniu rogal, nie wystaje po za obrys motocykla, nie lata nie podskakuje, daje też poczucie dobrego wyważenia. . Idealny zarówmo w teren jak i na szosę.  Cena wesji podstawowej bez worków wew. - 649 zł (162 euro)


Dodatkowo możesz swojego rogala doposażyć w:


  1. -Worki wew. WEATHERPROOF - wewnętrzne worki rolowane i podklejone 3 sztuki - Cena: 99 zł (25 euro)

- Podklejone szwy, szew główny lamowany materiałem PCV - Cena: 99 zł (25 euro)

  1. -kieszenie na butelki 2 x 1 Litr lub 2 x 1,5 Litra, przytsosowane do butelek turystycznych alu. ale  sprawdzą się też i z każdą butelką - Cena: 69 zł (17 euro) /2 szt.

  2. -dodatkowe uchwyty dla Toreb Typu PLUS oraz innych - pakiet 8 specjalnie umiejscowionytch pentli po 4 z każdej strony rogala pozwala na powiększenie pojemności - w razie potrzeby nawet do 50 Litrów.   - Cena 39 zł (9,5 euro) / komplet


 

    ROGAL 40L - najlepszy dla dużych motocykli ADV.


     shop@21brothers.eumailto:shop@21brothers.pl?subject=mailto:shop@21brothers.pl?subject=shapeimage_4_link_0